BanFi od ponad 10 lat specjalizuje się w dostarczaniu informacji ułatwiających podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych, łącząc wygodę nowoczesnych systemów dostępnych non-stop przez Internet z solidnością specjalistów ds. finansów oraz księgowości i kadr.

Osobiste konsultacje i doradztwo wspierane jest przez autorski internetowy Banfi System 4D, który pozwoli Ci mieć wszystkie dokumenty i informacje o firmie w jednym miejscu, dostępne 24/7.

BanFi System 4D to asystent w prowadzeniu biznesu już od jego startu. Dostarcza niezbędnych informacji zarządczych, pilnuje terminów płatności, a także rozliczeń Twoich kontrahentów i pracowników.

Jako zewnętrzne wsparcie Twojego działu finansowo-kadrowego przywrócimy Ci radość z założenia i prowadzenia firmy. Wystarczy, że powierzysz nam sprawy, które odciągają Cię od tego, co jest Twoją pasją i co naprawdę lubisz w swojej firmie.


Od stycznia 2018 roku do oferty Banfi System 4D dołączyła marka BanFi Doradztwo Biznesowe, której zadaniem jest udzielanie wsparcia małym i średnim przedsiębiorstwom poprzez indywidualnie dopasowane usługi doradczo-consultingowe.

Doradzimy Ci nie tylko jaka forma działalności będzie najbardziej preferencyjna dla Twojego typu biznesu, ale również podpowiemy Ci wiele skutecznych rozwiązań, które pomogą rozwinąć biznes lokalnie oraz sprawią, że zaczniesz myśleć o ekspansji na rynki zagraniczne.

Przykładowe czynności, które możemy dla Ciebie zrobić:

– Wstępna informacja biznesowa
– Rachunek wyników
– Bilans wyników
– Raport rentowności
– Cashflow
– Szczegółowe analizy i raporty cykliczne
– Dedykowane analizy
– Standing przedsiębiorstwa
– Budżetowanie
– Audyt biznesowy
– Przygotowanie scenariuszy działań
– Konsultacje księgowo-podatkowe lub kadrowo-płacowe