BanFi Group od ponad 10 lat specjalizuje się w dostarczaniu informacji ułatwiających podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych, łącząc wygodę nowoczesnych systemów dostępnych non-stop przez internet z solidnością tradycyjnych biur księgowo-kadrowych.

W skład grupy wchodzą cztery główne marki, które powstały wraz z rosnącymi potrzebami klientów. Osobiste konsultacje i doradztwo wspierane jest przez autorski internetowy system „4Decision”, który pozwoli Ci mieć wszystkie dokumenty i informacje o firmie w jednym miejscu dostępne 24/7.

BanFi Group to asystent w prowadzeniu biznesu od jego startu. Doradzamy w wyborze formy działalności, dostarczamy niezbędnych informacji zarządczych obliczamy podatki i daniny, pilnujemy składek i rozliczeń Twoich pracowników, a w razie niepowodzenia zapewniamy merytoryczne wsparcie przy likwidacji lub upadłości firmy.

W trakcie współpracy na bieżąco informujemy o zaistnieniu zmian w przepisach prawno-podatkowych oraz udzielamy wskazówek dotyczących poprawności dokonywanych operacji gospodarczych i finansowych. W Twoim imieniu współpracujemy z urzędami, audytorami i innymi instytucjami. Współpracując z cenionymi kancelariami prawnymi umożliwiamy klientom szybkie uzyskiwanie opinii w wybranym temacie.

Jako Twój zewnętrzny dział finansowo-kadrowy przywrócimy Ci radość z tego, co sprawiło, że założyłeś firmę. Wystarczy, ze powierzysz nam sprawy, które odciągają Cię od tego, co jest Twoją pasją i co naprawdę lubisz w swojej firmie.

Plan połączenia Tax Care S.A. ze spółką Banfi Polska Sp. z o.o.

Działając zgodnie z art. 500 § 21 kodeksu spółek handlowych Tax Care S.A. ogłasza Plan Połączenia Tax Care S.A. z Banfi Polska Sp. o.o., w której Tax Care S.A. posiada 100% udziałów. Spółki uzgodniły Plan Połączenia w dniu 7 września 2017 roku. Połączenie nastąpi do końca roku 2017 roku w trybie uproszczonym, poprzez przeniesienie całego majątku Banfi Polska Sp. z o.o. na Tax Care S.A.

Pobierz dokument

Plan połączenia Tax Care S.A. ze spółką Banfi Polska Sp. z o.o.

Działając zgodnie z art. 500 § 21 kodeksu spółek handlowych Tax Care S.A. ogłasza Plan Połączenia Tax Care S.A. z Banfi Polska Sp. o.o., w której Tax Care S.A. posiada 100% udziałów. Spółki uzgodniły Plan Połączenia w dniu 7 września 2017 roku. Połączenie nastąpi do końca roku 2017 roku w trybie uproszczonym, poprzez przeniesienie całego majątku Banfi Polska Sp. z o.o. na Tax Care S.A.

Pobierz dokument

Od stycznia 2008 roku do grupy dołączyła marka BanFi Doradztwo Biznesowe, której zadaniem jest udzielanie wsparcia małym i średnim przedsiębiorstwom poprzez indywidualnie dopasowane usługi doradczo-consultingowe.

Doradzimy Ci nie tylko jaka forma działalności będzie najbardziej preferencyjna dla Twojego typu biznesu, ale również podpowiemy Ci wiele skutecznych rozwiązań, które pomogą rozwinąć biznes lokalnie oraz sprawią, że zaczniesz myśleć o ekspansji na rynki zagraniczne.

Przykładowe czynności, które możemy dla Ciebie zrobić:

– Wstępna informacja biznesowa
– Rachunek wyników
– Bilans wyników
– Raport rentowności
– Cashflow
– Szczegółowe analizy i raporty cykliczne
– Dedykowane analizy
– Standing przedsiębiorstwa
– Budżetowanie
– Audyt biznesowy
– Przygotowanie scenariuszy działań
– Konsultacje księgowo-podatkowe lub kadrowo-płacowe

System 4Decision został stworzony aby wspomagać codzienny proces decyzyjny przy podejmowaniu strategicznych decyzji biznesowych. Zapewnia on bieżący podgląd dokumentów i informacji o firmie 24/7. Pozwala obserwować płynność i rentowność firmy lub wybranych projektów. Ułatwia komunikację z zespołem oraz z Twoją dedykowaną księgową lub kadrową. Daje Ci także możliwość wystawiania faktur, tworzenia cenników czy kontroli płatności.

Pierwsza wersja systemu 4Decision powstała w kwietniu 2006 roku jako jeden z przejawów nowoczesnego podejścia BanFi Group do księgowości. Obecna wersja funkcjonuje od 2013 roku, a już w 2016 roku obędzie się premiera najnowszej wersji.

4Decision to:
– Moduł Komunikacja
– Moduł Powiadomienia
– Moduł Sprzedaż (Fakturowanie)
– Moduł Kontrahenci
– Moduł Sekretariat
– Moduł Dokumenty
– Moduł Płynność
– Moduł Rentowność
– Obieg dokumentów
– Archiwizacja danych
– Centrum wiedzy i pomocy

Przejdź do strony 4Decision

NIS Global to organizacja z piętnastoletnią tradycją, zrzeszająca firmy księgowe z całego świata. Każdy kraj reprezentuje tylko jedna firma, a Polskę już od 5 lat reprezentuje BanFi Group. Celem grupy jest ujednolicenie standardów usług i obsługi klienta oraz pomoc w rozwoju biznesu, zarówno lokalnie, jak i globalnie. Jest to możliwe dzięki utrzymywaniu pozytywnych relacji pomiędzy firmami zrzeszonymi z wielu różnych częściach świata. Dzięki nim przedsiębiorcy z Polski, Szwecji, Niemiec, czy Indii mają możliwość wychodzenia poza rodzimy rynek i rozwijania swoich biznesów np. w Australii, Hiszpanii czy Belgii, bowiem w każdym z nich przedsiębiorca może zgłosić się do firmy zrzeszonej w NIS Global i uzyskać pomoc niezbędną przy rozwijaniu międzynarodowego biznesu.

Przejdź do strony NIS Global